PRZEDSZKOLE CZYNNE OD 7:00 DO 17.30

DRODZY  RODZICE!

Rada Pedagogiczna Przedszkola 361 podjęła decyzję, co do wyboru pakietów edukacyjnych dla dzieci na przyszły rok szkolny (2021/2022). Prosimy o zakup ćwiczeń graficznych potrzebnych do realizacji podstawy programowej wychowania przedszkolnego.

PAKIETY DLA POSZCZEGÓLNYCH ROCZNIKÓW:

  • 2015 – ZESTAW PT. „DZIECIAKI W AKCJI. SZEŚCIOLATKI.” – w skład pakietu wchodzą: 4 części kart pracy, wyprawka plastyczna. Wyd.: NOWA ERA. Rok wydania pakietów sześciolatka nie późniejszy niż 2019!
  • 2016 –  ZESTAW PT. „DZIECIAKI W AKCJI. PIĘCIOLATKI. ” – w skład pakietu wchodzą: 4 części kart pracy, wyprawka plastyczna. Wyd.: NOWA ERA.
  •  2017 – ZESTAW PT. „DZIECIAKI W AKCJI. CZTEROLATKI” – w skład pakietu wchodzą: 4 części kart pracy, wyprawka plastyczna. Wyd.: NOWA ERA.
  • 2018 – ZESTAW PT. „DZIECIAKI W AKCJI. TRZYLATKI” – w skład pakietu wchodzą: karty pracy, wyprawka plastyczna. Wyd.: NOWA ERA.

Prosimy, aby dzieci przyniosły pakiety zaraz na początku roku szkolnego.

Pakiety są w sprzedaży w pudełkach, tzw. BOX.

Możliwość zakupu podręczników z rabatem 10% w sklepie internetowym wydawnictwa „Nowa Era” (sklepnowaera.pl) po podaniu kodu: MZ17

Uwaga Rodzice

W zakładce dokumenty są do pobrania

1. Deklaracja kontynuowania wychowania-przedszkolnego. 2. Deklaracja opieki wakacyjnej.

Prosimy o wydrukowanie, wypełnienie i podpisanie. Zostawiamy w szatni do 01.03.2021 do 16.00

Szanowni Rodzice

Informujemy, że w okresie wakacyjnym przedszkole będzie czynne w dniach od 12.07 do 20.08. Z uwagi na potrzebę wykorzystania urlopów wypoczynkowych przez pracowników przedszkola opiekę nad dziećmi będą sprawować nauczyciele z różnych grup.