Drodzy Rodzice Przedszkola 361

Strona internetowa, będzie aktualizowana w miarę możliwości nauczyciela, który jest opiekunem strony. 

Prosimy o wyrozumiałość. Dziękujemy. 


Szanowni Państwo,

przekazuję komunikat Głównego Inspektora Sanitarnego.

„Zgodnie z informacją Głównego Inspektora Sanitarnego z 24 lutego 2020 roku: ,,Na chwilę obecną, nie ma uzasadnienia dla podejmowania nadmiernych działań typu kwarantannowanie osób powracających z regionów Północnych Włoch, odmawianie udziału w zajęciach szkolnych oraz zamykanie szkół.”

https://liblink.pl/hZTvuMgsQeW środę 18 marca grupy 1 i 2 pojadą do teatru „Baj” na przedstawienie pt. „Tymoteusz wśród ptaków”. Teatr ten jest najstarszym i najbardziej utytułowanym w Polsce teatrem lalek dla dzieci. Spektakl opowiada o sympatycznym Misiu Tymoteuszu i przygodzie, która przydarza mu się wiosną, kiedy postanawia zaopiekować się… jajkiem. To naprawdę trudne zadanie dla misia. Uczy się on podpatrując ptaki, angażuje też w sprawę swojego Tatę. Obaj starają się jak najlepiej wywiązać z przyjętego obowiązku. Co się z tego wykluło? Można się przekonać przychodząc do teatru. Przedstawienie jest żywym muzycznym widowiskiem z ciekawą oprawą plastyczną, pełne humoru i interakcji z dziecięcą widownią. Dostosowane dla najmłodszych odbiorców. Zapraszamy.

Wyjazd z przedszkola o godz. 9.00                   Powrót ok. godz. 12.00.

Koszt wycieczki – 45,-/os. Cena obejmuje przejazd autokarem klasy turystycznej oraz bilety wstępu. 

Wpłaty przyjmują nauczycielki w grupach do 4 marca (środa).  Dodatkowe informacje u nauczycieli w grupach.

Śniadanie w dniu wycieczki o godz. 8.00 (prosimy o punktualność). 

Prosimy o wydrukowanie i podpisanie zgody na wyjazd dziecka (dokument do pobrania na stronie internetowej przedszkola w zakładce „Dokumenty do pobrania – zgoda na wycieczkę”.