W poniedziałek 19 listopada grupy 3, 4 i 5 pojadą do teatru „Kamienica” na przedstawienie teatralne pt. „Pan Tenorek i błękitny balonik”. Jest to widowisko muzyczne z wykorzystaniem najpopularniejszych piosenek w wykonaniu Jacka Wójcickiego z cyklu programów telewizyjnych „Budzik”. Sceny mają charakter kabaretowych skeczy, w których dzieci znajdą dla siebie powód do śmiechu, ale także i wzruszenia. Przesłaniem spektaklu jest apel o okazywanie dobrych uczuć, szczególnie w gronie najbliższych. Pomysłodawcą i producentem przedstawienia jest Fundacja im. Ireny Kwiatkowskiej. Warto dodać, że scenografię, grafikę i kostiumy przygotował jeden z najlepszych polskich artystów plastyków – Edward Lutczyn. Zapraszamy.

Wyjazd z przedszkola o godz. 9.30 Powrót ok. godz. 12.30.

Koszt wycieczki – 55,-/os. Cena obejmuje przejazd autokarem klasy turystycznej lub miniautokarem oraz bilety wstępu.

Wpłaty przyjmują nauczycielki w grupach do 5 października (piątek). Jest to termin ostateczny, związany z opłatą 100% za bilety do 8 X. Jednocześnie informujemy, że w przypadku nieobecności dziecka nie zwracamy kosztów za bilety wstępu. Dodatkowe informacje u nauczycieli w grupach.

Śniadanie w dniu wycieczki o godz. 8.30 (prosimy o punktualność).

Szanowni Państwo

Obchodzone w dniach 22 wrześnią Żoliborskie Dni Seniora to świetna okazja do rozpoczęcia akcji czytania dzieciom oraz włączenie do tej inicjatywy Babcie i Dziadków.  Zapraszamy więc do grup chętnych dziadków, którzy znajdą chwilę czasu na poczytanie bajki lub wierszy.  Akcja potrwa cały rok szkolny.

Zajęcia przedszkolne:

Poniedziałek – Środa  9.00 do 11.00 Rytmika

Wtorek – Czwartek 8.30 do 10.30 Język angielski

Wtorek 9.15 do 11.15 Gimnastyka korekcyjna

Czwartek 14.00 do 15.00 Karate (grupa 3,4,5)

 

 

 

 

.